Telefon +48 512 220 963

Szukasz wyjątkowej lokalizacji w centrum Aglomeracji Śląskiej?

Ta oferta jest dla Ciebie! Obiekt, w który znajduje się apartament jest w całości wyremontowany i łączy w sobie najnowsze trendy i najlepsze elementy przedwojennej architektury. Klatka schodowa z oryginalnej cegły w połączeniu z betonem przenosi mieszkańca w inną przestrzeń. Unikatowe sąsiedztwo Galerii Sztuki nadaje wyjątkowy charakter. Usytuowanie tuż obok zabytkowego parku, jednego z największych w mieście. Z okien apartamentu można podziwiać zabytki architektury i cieszyć oczy soczystością zieleni.

Oferuję Państwu do sprzedaży apartament, który łączy to co najlepsze z modernistycznej kamienicy z nowoczesnością loftu. Dwupoziomowy apartament położony na ostatniej kondygnacji kamienicy z dostępem do windy, kontrolą dostępu, całodobową recepcją, klimatyzacją, wentylacją mechaniczną, siecią LAN i nowoczesnymi systemami ochrony pożarowej to coś dla WYJĄTKOWEGO KLIENTA, ceniącego spokój i bezpieczeństwo.

Obiekt w pełni zagospodarowany. Działający fitness club, przychodnia medyczna, salon kosmetyczny, bank, sklepy, restauracja, biura, przedszkole, żłobek i wiele innych.

Aranżacje przeze mnie przedstawione są propozycją wykonania APARTAMENTU gotowego do zamieszkania. Istnieje możliwość własnej aranżacji lub pomoc ze strony sprzedającego w przearanżowaniu przestrzeni.


 APARTAMENT NA SCENIE składa się z salonu z przestrzenią otwartą do dachu, połączonego z jadalnią i kuchnią, łazienki, obszernej sypialni z garderobą i prywatną łazienką, pokoju/gabinetu oraz przestrzeni położonej na antresoli z własną łazienką oraz tarasem. Całość to 150 m.kw. przestronnego wnętrza, które urzeka swoją unikalnością. APARTAMENT INNY NIŻ WSZYSTKIE. Jedyny Taki.

Cena 6600 zł za m.kw.

APARTAMENT KATEDRALNY składa się z salonu z przestrzenią otwartą do dachu, połączonego z jadalnią i kuchnią, łazienki, obszernej sypialni z garderobą i prywatną łazienką, pokoju, gabinetu i łazienki.. Całość to 220 m.kw. przestronnego wnętrza, które urzeka swoją unikalnością. APARTAMENT INNY NIŻ WSZYSTKIE. Jedyny Taki.

Cena 6600 zł za m.kw. w stanie deweloperskim.


 ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PRZESTRZENIĄ OSOBIŚCIE.

  • Bytom-Square -mieszkanie-1
  • Bytom-Square -mieszkanie-1a
  • wizualizacja 13
  • wizualizacja 12
  • wizualizacja 11
  • wizualizacja 10
  • wizualizacja 9
  • wizualizacja 8
  • wizualizacja 7
  • wizualizacja 6

NEWSLETTER

Zasubskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnościami

KONTAKT

BYTOM SQUARE Sp. z o.o.
Wrocławska 32/34
41-902 Bytom

Mobile: +48 512 220 963
biuro@bytomsquare.pl

Polityka prywatności oraz RODO

Wykonanie: